Корзина
49 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ЗАВОД - ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ВНУТРИПОЛЬНЫХ КОНВЕКТОРОВАССОРТИМЕНТ
Внутрипольные водяные конвекторы TeploBrain
+380675240703
+380508398942
Корзина

Підлоговий конвектор – теплова штора в Ваш дім на вікна

Зовсім недавно з'явилася альтернатива звичній батареї під вікном та електричному обігрівачеві. Особливо, якщо мова йде про панорамні вікна або принципово важливою є естетика приміщення, тоді підлогові конвектори стануть незамінною системою як додаткового або основного виду опалення. Такий прилад є відмінним рішенням для забезпечення ідеальної температури та створення гарного дизайну кімнати. Як правило, таку систему обігріву використовують в приватних будинках, магазинах з великою площею скління, але і в звичайних квартирах вони знаходять собі місце.

Що це таке?

Підлогові конвектори представляють собою конструкцію, яка складається з мідно-алюмінієвої трубки. По цій трубці протікає вода, забезпечуючи циркуляцію тепла. Перпендикулярно до неї прикріплюються алюмінієві пластини. За допомогою цих пластин збільшується площа обігрівача, тим самим посилюється теплообмін з приміщенням.
Зазвичай конвектори, що вбудовуються в підлогу є прямокутної форми. Короб конвектора, куди поміщено мідно-алюмінієвий теплообмінник, може бути з нержавіючої сталі або ж оцинкованої сталі з подальшим фарбуванням. Але при бажанні можливо створити спеціальну конструкцію, радіусні, кутові, наприклад, якщо потрібно обігнути колону або стіни кімнати неправильної форми. Такий обігрівач зазвичай має максимальну довжину 3 м. Його практично не видно, так як ззовні лежить захисна решітка, через яку здійснюється повітряний обмін. Решітки для конвектора дуже красиві, бувають різних кольорів. За бажанням, можна підібрати колір в тон Вашого підлогового покриття.

Розрізняють два види підлогових конвекторів:

•З природною конвекцією. Холодне повітря надходить всередину обігрівача, нагрівається від теплообмінника та піднімається вгору. Таким чином відбувається природний обігрів приміщення;

• З примусовою конвекцією. У цьому випадку в процесі теплообміну бере участь вбудований електричний вентилятор. Він продуває теплообмінник, збільшуючи тепловіддачу конвектора.

У підлогового конвектора з вентилятором є "помічники":

регулятор, який підтримує задану температуру  та модуль, що забезпечує роботу вентиляторів.

Переваги такого виду опалення

Підлогові конвектори мають масу позитивних сторін:

• Вони не займають місце в приміщенні, їх не видно так, як батареї під вікном.

Помітна тільки декоративна решітка, по якій можна ходити;


• Економія енергоресурсу.

Потрібен невеликий обсяг теплоносія (гарячої води);


• Ідеально підходять для панорамних вікон;


• Безпечні для людини і тварин, від них не можна обпектися.

Другие статьи