Корзина
49 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ЗАВОД - ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ВНУТРИПОЛЬНЫХ КОНВЕКТОРОВАССОРТИМЕНТ
Внутрипольные водяные конвекторы TeploBrain
+380675240703
+380508398942
Корзина

Вбудовані в підлогу конвектори: затишно та економно

Сьогодні на ринку є безліч опалювальних приладів, які здатні швидко і продуктивно обігріти приміщення. Але, на превеликий жаль не кожен прилад може підходити під певний тип приміщення - місце розташування, неможлива установка в певних місцях, повна відсутність гармонії з інтер'єром в приміщенні.

На сьогоднішній день можна купити удосконалені опалювальні прилади - підлогові конвектори.

Компактний, економічний, вписується в будь-який інтер'єр приміщення і може встановлювати там, де інші опалювальні прилади не можуть. Встановлюється біля великих вітражних вікон, басейнів, вітрин торгівельних центрів. Незважаючи на компактні розміри і спосіб монтажу підлоговий конвектор є ефективним опалювальним приладом, який здатний за короткий час прогріти будь який тип приміщення.

Існує два типи вбудованих в підлогу конвекторів –з природньою та примусовою конвекцією повітря. Природна конвекція відбувається за рахунок природного кругообігу повітря. Примусова конвекція працює за тим же принципом, але за рахунок вмонтованих вентиляторів в опалювальний прилад цей процес протікає набагато швидше, тим самим обігрівається приміщення в декілька раз швидше. Внутрипідложні конвектори набирають все більше популярності в сучасних містах, таких як Київ, Харків, Дніпро, Одеса.

 

Установка підлогового конвектора


Підлогові конвектори монтуються безпосередньо в підлогу, за що і отримали свою назву «підлоговий конвектор». Для його установки буде потрібно заздалегідь підготовлене місце, там, де буде встановлюватися опалювальний прил
ад.

До спеціально підготовленої ніші в підлозі встановлюється сталевий короб, в який поміщається мідно-алюмінієвийтеплообмінник.

Зверху конвектор закриває декоративна решітка.

Вона служить захистом від прямого контакту з теплообмінником, а також служить декоративним елементом опалювального приладу. Решітку можна купувати в комплекті з конвектором, а можна замовити пізніше, зробивши індивідуальний вибір декоративної решітки, яка буде ідеально поєднуватися з інтер'єром приміщення. Придбати вбудовані в підлогу конвектори можна в нашомі магазині в м.Київ.

Другие статьи