Корзина
49 отзывов
Надежный продавец Prom.ua
ЗАВОД - ПРОИЗВОДИТЕЛЬ ВНУТРИПОЛЬНЫХ КОНВЕКТОРОВАССОРТИМЕНТ
Внутрипольные водяные конвекторы TeploBrain
+380675240703
+380508398942
Корзина

Декоративні решітки для конвектора вбудованого в підлогу

Декоративні решітки - єдина видима частина внутрипольного конвектора, після його установки в підлогу.

Вона виконує такі функції: захищає внутрішні деталі від механічних пошкоджень в процесі використання приладу, а також, приховує конструкцію радіатора у підлозі з поля зору, не відволікаючи на себе уваги від загального інтер'єру приміщення.

Наша компанія пропонує декоративні решітки в двох варіантах виконання: деревяні та дюралеві.

Тип решіток:

- рулонні

- продольні ( тільки дюралеві).

Алюмінієві решітки представлені у стандартних кольорах (сатин, золото, бронза, графіт).

Деревяні решітки представлені стандартного кольору – дуб світлий.

За індивідуальним замовленням, решітки можуть забарвлюватися в кольори палітри RAL.

Планочки дубових решіток нічим не обробляються і поставляються в натуральному вигляді. За бажанням, вони можуть бути тоновані або пофарбовані в будь який колір.

Для більшості людей, що планують установку підлогових конвекторів та цікавляться питанням придбання, стає справжнім відкриттям те, що декоративні решітки, що красуються на всіх фотографіях з внутрипідложними конвекторами, виявляється не входять в стандартну комплектацію і замовляються додатково.

Одразу дамо відповідь, на питання: «чому декоративні решітки не входять в стандартну комплектацію пілогових конвекторів опалення?».

Декоративні решітки - єдина видима частина вбудованого конвектора опалення, за фактом його монтажу в підлогу. Отже, якщо технічна частина (внутрішність) конвектора цікавить нас лише з точки зору ефективності (показники теплової потужності) і довговічності (якість використовуваних матеріалів), то до решітки, яка буде на виду, у нас є ще й додаткова вимога - естетична та дизайнерська відповідність. При чому у кожного з нас, звичайно ж, свої вимоги та переваги. Саме тому, Вам надається право вибору решітки.

Наступне питання: "Як правильно підібрати та купити декоративну решітку для конвектора?"

На це питання можна дати відповідь об'єктивний тільки в технічній частині, так як зовнішній вигляд решітки (колірна гама, тип планочки) - це вже справа смаку кожного.

Хтось бажає підібрати решітку для конветкора в тон підлогового покриття (паркет, кахель та ін), щоб максимально згладити грань переходу, тим самим візуально приховати наявність підлогового конвектора. Такий варіант особливо актуальний при установці внутрипідложних конвекторів в класичних інтер'єрах, де видима наявність сучасних пристроїв не обов'язково.

Інші - навпаки, грають на контрасті, встановивши, наприклад: підлога з темним покриттям, а внутріпольний конвектор з алюмінієвої решітки кольору "сатин". Таким чином виділяється конвектор, підкреслюючи стильний та сучасний дизайн приміщення.

З технічної частини, варто врахувати, що решітка, яка покриває підлоговий конвектор, служить не лише декором, а й виконує захисну функцію, оберігаючи прилад від механічних пошкоджень в процесі експлуатації. Виходячи з цього, матеріал, з якого буде виготовлена решітка (метал або дерево), а також тип розміщення планочок (поздовжній або поперечний) слід вибирати, враховуючи ступінь потенційної навантаження на решітку в місці установки приладу.

Так, в місцях з підвищеною прохідністю має сенс встановлювати металеву декоративну решітку з поперечними планочками. Такі решітки найбільш надійні та зносостійкі.

Дерев'яні поперечні (рулонні) решітки, також досить надійні, але більш схильні до стирання в процесі ходьби по їх поверхні. Тому, решітки із дерева варто встановлювати в тих місцях, де частота ходіння не надто висока. Приміром, біля великого панорамного вікна до підлоги, але без виходу на балкон. Тут же допускається і встановлення алюмінієвої решітки з продольними планочками. Такі решітки мають відмінний зовнішній вигляд і зносостійкість, але не призначені для великих навантажень. У вологих приміщеннях, зрозуміло, рекомендується встановлення металевих решіток на підлогові конвектори, оскільки дерев'яні не призначені для експлуатації в умовах підвищеної вологості.

Детальніше з типами декоративних решіток, а також їх технічними характеристиками Ви можете ознайомитися в розділах, присвячених окремо для кожного виду решітки.

Другие статьи