Монтаж напольних конвекторів
Конструктив внутрішньопідлогових конвекторів визначає їх установку корпусу спеціально підготовлений канал у підлозі. Головною умовою монтажу є видалення сторони, де знаходиться теплообмінник далі від вікна. Розміри монтажної ніші у підлозі повинні мати гарантований зазор для встановлення (див. рисунок). Регулювання по висоті в каналі підлоги здійснюється за допомогою регульованих гвинтів, розташованих в нижній частині короба.
Установче місце корпусу конвектора необхідно зміцнити фінішним шаром підлоги, щоб навантаження на решітці не передавалося на дно і стінки короба (уникнути їхньої деформації).
При заливанні бетоном конвектора в чорновій підлозі утворюється підвищений тиск на стінки корпусу, а отже, може статися поздовжнє прогинання стін конвектора. Тому перед монтажем необхідно встановити розпірки усередині корпусу.
Підключення теплообмінника до системи опалення здійснюється двома способами: торцеве або бічне за допомогою двох гнучких гофрошлангів з внутрішнім різьбленням. Подачу теплоносія рекомендується підключати до теплообмінника на стороні, що віддаляється від вікна. При монтажі приладу з дренажем у приміщенні з підвищеною вологістю або використанням фанкойлу для охолодження приміщення дренажний трубопровід приєднується до патрубка в нижній частині короба. Також необхідно забезпечити ухил приладу у бік стоку конденсату до 2 градусів залежно від довжини приладу.
Монтаж системи керування вентиляторами конвектора здійснюється відповідно до інструкції з монтажу та експлуатації модуля та терморегулятора.
Конвектор ― робочі параметри:
1. Окремий контур подачі та відведення теплоносія для кожного конвектора.
2. Робочий тиск теплоносія до 10 бар (випробувальний 16 бар)
3. Температура подачі теплоносія 70-90 градусів за Цельсієм.
4. Протікання теплоносія через теплообмінник не менше 360 л/год.
5. Робоча напруга живлення вентиляторів змінного струму - 12 В